1. Ulusal İntörn Hekimlik Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Nisan - 18 Nisan 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
ulusalintornkongresi2021.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Sevgili Öğrenciler,

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından dört yıldır gerçekleştirilmekte olan ‘İntörn Hekimlik Kongresi: Olgu Örnekleriyle Tanı ve Tedavi Yaklaşımı’ isimli kongremiz, bu yıl ilk kez ülkemizdeki tüm tıp fakültelerindeki intörnlerin katılımını hedefleyerek ‘I. Ulusal İntörn Hekimlik Kongresi’ olarak düzenlenmiştir.

17-18 Nisan 2021’de çevrimiçi gerçekleştirilecek olan Kongremizde, birinci basamak hekimlik pratiğinde sık karşılaşılan ya da önem taşıyan hastalık/klinik durum/başvuru nedenleriyle ilişkili olarak intörn hekimlerimizce belirlenen başlıklarda tanı ve tedavi yaklaşımlarına ait bilgilerin güncellenmesi amaçlanmaktadır.

Kongre bilimsel programı kapsamında, farklı klinik disiplinlere ve klinik durumlara ait çeşitliliği yansıtacak biçimde düzenlenmiş oturumlarda intörn hekimler tarafından olgu sunumları yapılacak ve her bir olgu için tanı ve tedavi yaklaşımları danışman öğretim üyeleri ile birlikte tartışılacaktır. Kongre süresince iki ayrı kanalda çevrimiçi olarak yürütülecek bu oturumların yanında, başvuru sırasına göre sınırlı katılımla gerçekleştirilecek olan bir çevrimiçi çalıştay ve beş ayrı kayıtlı sunum/çevrimdışı oturum kongre programında yer almaktadır. Kongre sırasında gerçekleştirilen tüm oturum ve çalıştaylar çevrimdışı olarak katılımcıların erişimine açık olacaktır. Tüm katılımcılara açık ve ücretsiz olan kongreye katılım için kongre web sayfasından kayıt yapılması gerekmektedir (www.ulusalintornkongresi2021.com).

İntörnlük dönemi eğitimlerini pandemi koşullarında tamamlayarak hekimlik yaşamlarına başlayacak olan öğrencilerimizle, hekim olma sorumluluğunun daha fazla hissedildiği bu dönemde bir arada bulunmanın özel bir önemi ve anlamı olduğunu düşünüyoruz. Bu zorlu süreçte ülkemizdeki tüm tıp fakültelerinden katılımlarını beklediğimiz öğrencilerimizin ihtiyaç duydukları destek ve dayanışmayı kongremiz aracılığıyla gerçekleştireceğimize inanıyoruz.

Bir sonraki Kongremizi yüz yüze yapabilme umuduyla sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Sevgi ve Saygılarımla

Prof. Dr. Cemil GÜRGÜN
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin