8. Ortopedi ve Travmatoloji İstanbul Buluşması

KONGRE TARİHİ
23 Nisan - 24 Nisan 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.2020istanbulbulusmasi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türk ortopedi ve travmatolojisinin gelenekselleşen toplantılarından biri olan İstanbul Buluşmasını düzenlemeyi planladığımız gibi 2020 yılında tüm dünyayı etkisi altına alan ve milyonlarca hayatı etkilen Covid pandemisi nedeniyle gerçekleştiremedik.

2021 yılı başı itibariyle de etkisi devam eden pandemi nedeniyle yüz yüze toplantıların henüz güvenli olmayacağı düşünülmektedir. Bu durum düşünülerek, 2021 İstanbul buluşmasının 23-24 Nisan tarihlerinde tamamen çevrimiçi olarak yapılmasına karar verilmiştir.

Artroskopi ve Artroplasti konuları ile ilgili 2021 yılı güncellemelerinin ön planda olacağı ve konusunda uzman ülkemizden ve yurtdışından konuşmacıların katılacağı 2 günlük çevrimiçi toplantımıza hepinizi davet ediyorum. Katılımınız bize onur ve şevk verecektir.

Faydalı, öğretici ve zevkli bir kongrede buluşmak dileğiyle…

Dr. Hayati Durmaz
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.