1. Uluslararası 4. Ulusal Sağlık Hizmetleri Kongresi-INHSC 2022

KONGRE TARİHİ
10 Haziran - 12 Haziran 2022

KONGRE ŞEHRİ
Isparta, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.inhsc.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız, akademisyenlerimiz, sağlık profesyonellerimiz, araştırmacılarımız ve öğrencilerimiz, Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi 1. Uluslararası / 4. Ulusal Sağlık Hizmetleri Kongresi’ne sizleri davet etmekten mutluluk ve şeref duymaktayız.

Kongremizde Tıp, Diş Hekimliği, Veteriner Hekimlik, Eczacılık, Hemşirelik, Ebelik, Çok Disiplinli Sağlık Bilimleri ve Sağlıkla İlgili Çok Disiplinli Bilimler ile Sağlıkla İlgili Diğer Tüm Çalışmalar’ın ele alınması amaçlanmıştır. Bu nedenle kongremiz sağlıkla ilgili olanlar başta olmak üzere tüm disiplinleri kapsayacak şekilde tam bir bilgi şöleni olarak düşünülmüş ve bu doğrultuda oturumlar planlanmıştır.

Kongremizde ilk iki gün açılış, bilimsel program ve endemik bitkiler üzerine aromaterapi workshopu, üçüncü gün de Isparta yöresine özel gül ve lavanta bahçelerine sosyal gezi programı şeklinde bir planlama yapılmıştır.

Tüm Tıp ve Sağlık Bilimleri ile ilgili konuların ele alınacağı kaliteli bir bilimsel program çerçevesinde, birbirinden değerli konuşmacıları dinlemek ve kendi deneyimlerinizi paylaşmak amacıyla 10 – 12 HAZİRAN 2022 tarihinde, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Lütfü ÇAKMAKÇI Kültür Merkezi’nde, HİBRİT (yüz yüze ve çevrimiçi) olarak düzenleyeceğimiz kongremizde sizleri görmekten mutluluk duyarız.

En iyi dileklerimizle.

Kongre Başkanı
Dr. Öğr. Üyesi Fuat İNCE

Kongre Başkanı
Dr. Öğr. Üyesi Giray KOLCU

SDÜ Tıp Fakültesi Dekanı
Prof. Dr. Alim KOŞAR

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.