1. Uluslararası Dr. Safiye Ali Sağlık Bilimlerinde Multidisipliner Çalışmalar Kongresi

KONGRE TARİHİ
06 Ağustos - 07 Ağustos 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
safiyealicongress.com
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

COVID-19 salgınının oluşturduğu ve tüm dünyayı etkisi altına alan olağanüstü koşullar artarak devam etmektedir. Bu sebeple bu yıl birincisini düzenleyeceğimiz kongremizi yüz yüze yapabilme olanağımız olmadığını bildirmek isteriz.

Tıp ve Sağlık Bilimleri alanında güncel konular teması ile gerçekleştireceğimiz kongremiz online olarak gerçekleştirilecektir. Kongremizin temel amacı; tıp ve sağlık bilimleri alanlarının gelişimine katkıda bulunmaktır. Bu alanlarda güncel gelişmeleri ve deneyimleri paylaşmak, sağlık profesyonelleri arasındaki iletişim ve işbirliğini artırarak ülkemizdeki ve uluslararası düzeydeki bilim insanlarını bir araya getirmektir.

Kongremiz mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılması ve tartışılması için bu alana gönül veren dostlarımızı bir araya getiren önemli bir platform olacağını düşünmekteyiz. Bu platform dâhilinde değerli bilimsel çalışmalarınızı sunmanız için bildiri sunumlarına geniş yer verilecektir.Bu kapsamda sizleri 6-7 Ağustos 2021 tarihinde zoom üzerinden düzenlenecek olan "I. ULUSLARARASI DR. SAFİYE ALİ SAĞLIK BİLİMLERİNDE MULTİDİSİPLİNER ÇALIŞMALAR KONGRESİ" isimli kongremize davet etmekten onur ve mutluluk duyarız.

Dijital kongremizde görüşmek dileğiyle, bildiri özetlerini bekliyoruz.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin