Cerrahpaşa Pediatri Günleri-Semptomdan Tanıya

KONGRE TARİHİ
15 Nisan - 18 Nisan 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
cerrahpasapediatrigunleri.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Cerrahpaşa Çocuk Kliniği, kökleri çok eskilere uzanan, yetiştirdiği hocalarla ve Türkiye’nin her yanına yayılarak çocuklarımıza sağlık dağıtan uzmanlarıyla ülkemizde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında ekol olmuş ulu bir çınardır.

Şimdilerde, eski yuvamızdan, oradaki anılarımızdan, yaşanmışlıklarımızdan ayrı düşmüş olmanın verdiği buruklukla, yeni hastanemize adapte olmaya, geleneklerimizi ve Cerrahpaşalılık kültürünü bu yeni mekanımızda yaşatmaya çalışmaktayız. İçinde bulunduğumuz pandemi süreci, her şeyi daha da güçleştiriyor, zor günler geçiriyoruz. İşte bu ortamda bile, kliniğimizin geçmişiyle olan bağlarını daha güçlendirmek, eski mezunlarımızla, çalışanlarımızla ve başka pediatri uzmanlarıyla olan dayanışmamızı daha da arttırmak için online olarak Cerrahpaşa Pediatri Günleri’ni düzenlemeye karar verdik.

Olgu bazlı olarak düzenleyeceğimiz ve semptomlardan hareket ederek tanıya varmayı hedefleyen bir toplantı formatı ile, özellikle sahada çalışan arkadaşlarımızın gündelik uygulamalarına pratik çözümler getireceğimize inanıyoruz.

Sizleri bu toplantıda Cerrahpaşa Çocuk Kliniği ailesinin yanında görmekten büyük bir mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla

Prof. Dr. Haluk Çokuğraş
Cerrahpaşa Pediatri Günleri Başkanı
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin