9. Tekirdağ Hematoloji Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
22 Mayıs - 23 Mayıs 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
ths2021virtual.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Öncelikle sağlık, sosyal, eğitim, ekonomi alanlarında tüm dünya ve ülkemizi son derece olumsuz etkilemiş olan Covid-19 pandemisi sırasında kaybettiğimiz meslektaşlarımızın, vatandaşlarımızın ailelerine ve tüm dünya ülkelerine başsağlığı, tüm hastalara acil şifalar diliyoruz.

Ülkemizin normal yaşantıya kademeli olarak geçme planı çerçevesinde alınan kararları uygulamak, Sağlık, İçişleri ve Turizm Bakanlıklarımız tarafından belirlenen koruma önlemlerini almak kaydı ile Dijital platforma da gerçekleşecek olan IX. Tekirdağ Hematoloji Sempozyumun da birikimlerimizi bilgi ve deneyimlerimizi karşılıklı sizlerle paylaşmak üzere bir kez daha toplanıyoruz.

Bu yılki Tekirdağ Hematoloji Sempozyumunun programı, son 1 yılda özellikle hematolojik neoplazmaların patogenez, tanı ve tedavisindeki yeni veriler göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Her yıl olduğu gibi sempozyumumuzun içeriğinde akım sitometri kursu, hematologların klinik uygulamalardaki ihtiyacı dikkate alınarak planlanmıştır. Online olarak dijital platfromda gerçekleştirilecek sempozyumumuzda buluşmak dileğiyle...

Saygılarımızla

PROF. DR. BURHAN TURGUT

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.