1. Uluslararası Meram Pediatri Kongresi

KONGRE TARİHİ
05 Mayıs - 07 Mayıs 2023

KONGRE ŞEHRİ
Konya, Türkiye
KONGRE YERİ
Bayır Diamond Otel

KONGRE WEB SİTESİ
impedcon.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı ve Dünya Pediatri Derneği olarak düzenleyeceğimiz 1. Uluslararası Meram Pediatri Kongresi için sizleri Konya’da misafir etmekten mutluluk duyacağız. Kongremiz 5-7 Mayıs 2023 tarihleri arasında yapılacaktır. Kongremizde pediatrinin temel konuları hakkında kıymetli bilim insanları tecrübelerini ve son bilimsel gelişmeleri bizimle paylaşacaklardır.

Tarih boyunca çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapan, oldukça zengin bir kültürün izlerini bağrında taşıyan ve Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî, Sadrettin Konevi ve Şems-i Tebrîzî gibi yetiştirdiği İslam alimleri ile gönülleri fetheden Konya’da buluşmak dileğiyle…

Her gün bir yerden göçmek ne iyi,
Her gün bir yere konmak ne güzel,
Bulanmadan, donmadan akmak, ne hoş!
Dünle beraber gitti cancağızım,
Ne kadar söz varsa düne ait,
Şimdi yeni şeyler söylemek lazım... (Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî)
Selam ve Saygılarımla,

Prof. Dr. Hüseyin Çaksen
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.