10. Buhasder Kongresi

KONGRE TARİHİ
10 Kasım - 13 Kasım 2022

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Xanadu Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.buhasderkongresi.com
DAVET
Bulaşıcı Hastalıklardan tamamen arınmış bir dünya vizyonuyla sürdürmekte olduğumuz çalışmalara emek ve gönül veren değerli dostlarımız,

Bilim, dünyayı aydınlatan ışıktır. Bulaşıcı Hastalıkları Önleme Derneği (BUHASDER) olarak bilimi manevi miras olarak aldığımız günden beri, toplumun bulaşıcı hastalıklardan korunması için eğitici, önleyici, koruyucu ve tedavi edici çalışmalar yapmaktayız. Her geçen gün daha ileriyi hedefledik, bilgi hazinemizi gelecek nesillere aktarmayı görev edindik.

10. BUHASDER Kongresi 10-13 Kasım 2022 tarihleri arasında, tüm BUHASDER gönüllülerinin desteğiyle, Antalya, Belek, Xanadu Resort Hotel’de gerçekleştirilecektir. Bilimsel, sosyal ve kültürel anlamda güncel paylaşımlar yaşayacağımız kongremizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Ayrıntılı bilgiye www.buhasder2022.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Katılım ve katkılarınızla bilimsel olarak daha verimli hale gelecek olan kongremizde buluşmak üzere sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Levent GÖRENEK
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Şükran KÖSE
Buhasder Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.