12. Avrasya Üroonkoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
01 Eylül - 04 Eylül 2022

KONGRE ŞEHRİ
Erzurum, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.eua22.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

12. Avrasya Üroonkoloji Kongresi’ni 1- 4 Eylül 2022 tarihlerinde Anadolu’nun en kadim şehirlerinden birisinde, ülkemizin kurtuluş mücadelesi kararının verildiği şehirde, Erzurum’da düzenliyoruz.

Sizleri, bu kongre nedeniyle, coğrafi konumu itibariyle eski çağlardan beri bir yerleşim yeri olarak Anadolu'dan gelip geçen hemen bütün kültürlerin izlerini bıraktığı Erzurum`da ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Manda ve himayenin reddedilerek ilk kez ulusal bağımsızlığın koşulsuz olarak gerçekleştirilmesine karar verilen ve 1919 yılında gerçekleştirilen Erzurum Kongresinin yapıldığı bu vatan toprağının tarihi ve simgesel güzelliklerini bilimsel şölenle bütünleştirerek doyasıya geçirmeyi arzu ettiğimiz bu zaman diliminde birlikte olmak istiyoruz.

Cerrahi tekniklerde olduğu kadar klinik ve pre-klinik boyutlarda da her geçen gün baş döndürücü gelişmelerin yaşandığı Üroonkoloji alanında, yurtiçinden ve yurtdışından değerli meslektaşlarımızla bir araya gelerek, en güncel gelişmeleri paylaşacağımız zengin içerikli bir kongre planladık. Üroonkolojinin istikametini belirleyen bu gelişmeleri tüm yönleriyle, multidisipliner bir yaklaşımla ve ‘yüzyüze’ tartışarak, bilimsel anlamda bir tazelenme imkanı bulacak olmanın heyecanı içindeyiz.

Üroonkoloji alanında güncel gelişmelerin aktarılacağı, bilimsel içeriği yüksek, alternatifli ve zenginleştirilmiş sosyal programların yer alacağı kongremizde, siz değerli meslektaşlarımızla Anadolu’nun zirvesinde buluşmak dileğiyle.

Prof. Dr. Selami Albayrak
12. Avrasya Üroonkoloji Kongresi Eşbaşkanı

Prof. Dr. Özkan Polat
12. Avrasya Üroonkoloji Kongresi Eşbaşkanı

Prof. Dr. Rahim Horuz
12. Avrasya Üroonkoloji Kongresi Sekreteri

Prof. Dr. Şenol Adanur
12. Avrasya Üroonkoloji Kongresi Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.