10. Ulusal Göğüs Cerrahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Nisan - 28 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Maritim Pine Beach Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tgcd2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Düzenleme kurulu olarak sizleri, uzmanlık alanımızın tek derneği olan Türk Göğüs Cerrahi Derneği (TGCD)’ nin 25-28 Nisan 2019 tarihleri arasında Maritim Pine Beach Otel Antalya’da gerçekleştireceği 10. Ulusal Göğüs Cerrahisi Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duyuyorum.

Bilimsel ve sosyal açıdan sizlere layık bir kongre düzenlemek ana hedefimizdir. Bu amaç için, Nisan 2019 tarihinde kongre düzenleme çalışmalarına başlanmıştır. Kongre sloganımız: “Bilgi, Tecrübe, Paylaşım” olarak belirlenmiştir.

Hepinizin bildiği gibi iki yılda bir düzenlenen kongremiz, mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin konuşulması ve tartışılması için tüm meslektaşlarımızı bir araya getiren en önemli platformdur. Kongremizin hazırlık aşamasında; sizlere gönderdiğimiz anket sonuçlarını dikkatle inceledik. Dernek Yönetim Kurulu, Çalışma Grupları, önceki kongrenin geri bildirimleri ve sizlerin görüş ve önerilerinizi dikkate aldık.

Bilimsel programı oluştururken, gerek sahada çalışan meslektaşlarımızın klinik pratikte kullanabilecekleri güncel bilgilere, gerekse akademik çalışmalar yürüten meslektaşlarımıza yönelik bilgilerin ele alınmasına dikkat edilmiştir.

Kongre sırasında uluslararası konuşmacılar ile ana salon sunumları dışında da bir araya gelmeyi, birebir tartışma ortamı yaratmayı da sağlamak istiyoruz.

Kongremizin bilimsel gücü sizlerden gelecek bilgilerle artacaktır. Kongre bildirileri, Poster/ Sözlü Sunu/ Şeçilmiş Sözlü Sunu olarak değerlendirilecektir. Sözel sunular bursla teşvik edilecek olup mümkün olduğunca çok sayıda sözlü bildiri oturumu yapılacaktır. Ayrıca kongre sırasında yeterlilik sınavı da yapılacaktır.

Özenle hazırlanan bilimsel programın yanı sıra tüm gün süren yoğun çalışma temposunun yorgunluğunu atmanız, uzun süredir göremediğiniz meslektaşlarınızla birlikte iyi vakit geçirmeniz için neşeli ve samimi bir sosyal program da düzenlemekteyiz.

Ülkemizdeki göğüs cerrahisi alanında yaşanan güncel gelişmelerin de paylaşılacağı bu bilimsel şölenin en verimli şekilde gerçekleştirilmesi için kongremize katılımınızı, katkılarınızı bekliyorum.

10. Ulusal Göğüs Cerrahisi Kongremizde bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmak dileği ile saygı ve sevgilerimi sunarım.

Prof. Dr. Recep Demirhan
10. Ulusal Göğüs Cerrahisi Kongre Başkanı

Prof Dr. Levent Elbeyli
Türk Göğüs Cerrahisi Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin