10. Ulusal Kistik Fibrozis Sempozyumu ve Aile Eğitim Toplantısı

KONGRE TARİHİ
23 Mayıs 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.kistikfibrozis2021.com
DAVET
Çocuk Solunum Yolu Hastalıkları ve Kistik Fibrozis Derneği’nin 10. Ulusal Kistik Fibrozis Sempozyumu 23 Mayıs 2021 tarihinde, Online olarak gerçekleştireceğiz.

Kongremizde kistik fibrozis hastalığı, olgu örnekleri ile zenginleştirilmiş olarak, konferans ve paneller geniş olarak tartışılacaktır. Günümüzde yeni tedavi yaklaşımlarının hekimlere ve hastalarımıza umut olduğu bu dönemde, hastalıkla ilgili yeni ufuklar gözden geçirilecektir.

21. yüzyıldaki baş döndürücü bilimsel ilerlemeyi kaçırmamak ana hedefimizdir. Bu amaçla kistik fibrozis alanındaki güncel konular, konunun uzmanı olan deneyimli ulusal ve uluslararası bilim insanları tarafından sunulacak ve tartışılacaktır.

Çocuk Göğüs Hastalıkları, Erişkin Göğüs Hastalıkları, Çocuk Alerji, Çocuk ve Erişkin Enfeksiyon Hastalıkları, Çocuk ve Erişkin Gastroenteroloji ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları başta olmak üzere kistik fibrozis hastalığı ile ilgili tüm alanlarda çalışan herkesi sempozyumumuzda görmek bizleri mutlu edecektir.

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID 19 pandemisinde; yoğun çalışmalarından ve özverilerinden dolayı hekimlerimize ve tüm sağlık çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyor, hayatını kaybeden kahraman sağlık şehitlerimizi ise saygıyla anıyoruz.

Sağlayacağınız desteğin bizleri güçlendireceği sempozyumumuzda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.