5. Multipl Sklerozda Fiziksel Engellilik Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
22 Mayıs - 23 Mayıs 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.mstoplantilari.com
DAVET
Multipl Skleroz Alanına İlgi Duyan ve Değer Katan Saygıdeğer Bilim İnsanları,

Bu yıl beşincisi düzenlenen Multipl Sklerozda Fiziksel Engellilik Sempozyumu’nu, geçen yıl olduğu gibi, ne yazık ki “Uzaktan” yapmak zorunda kalıyoruz. Pandeminin yol açtığı bu zorunluluk, günlük yaşamın yanı sıra bilimsel toplantıları da olumsuz etkilemektedir. 5. Multipl Skleroz’da Fiziksel Engellilik Sempozyumu’nun “Uzaktan” yapmak zorunda kalacağımız son toplantı olmasını diliyor ve sizi Multipl Skleroz Araştırmaları Derneği adına sempozyuma davet ediyoruz.

Sempozyumun bu yılki programı, yine multidisipliner bir yaklaşımla hazırlanmıştır. “Yorgunluk” konusu büyüteç altına alınmış ve “Ağır Engellilik” ana konular arasında yer almıştır. Genç akademisyenlerin soru ve yorumlarıyla yer alacakları “Genç SoruYorum” bölümlerinin oturumlara dinamizm katmasını umuyoruz. Ayrıca “Genç SoruYorum” bölümüyle hedeflenen amacın, geleneksel olarak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na en yakın hafta sonunda gerçekleştirdiğimiz sempozyumun ruhuna uygun olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca, bilimi en önemli yol gösterici kabul eden ve ülkemizi uygar dünyanın bir parçası yapan Atatürk’ü anmanın en yalın yollarından birinin, O’nun Türkiye’yi emanet ettiği gençleri bilimde ön plana çıkarmak olduğuna inanıyoruz.

Katkılarınızla verimli bir sempozyum olması dileklerimizle…

Düzenleme Kurulu ve Multipl Skleroz Araştırmaları Derneği adına

Prof. Dr. Serkan Özakbaş

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin