10. Ulusal Larengoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
04 Mayıs - 05 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.larengoloji2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Larengoloji Derneği tarafından düzenlenen ve 4-5 Mayıs 2018 tarihlerinde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Sıhhıye Kampüsünde gerçekleştirilecek olan 10. Ulusal Larengoloji Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duymaktayız.

Sizlerin destek ve katkılarıyla Larengoloji alanında son gelişmelerin tartışılacağı kongremizde, konusunda engin tecrübeye sahip meslektaşlarımızın katkılarıyla gerçekleşecek paneller, konferanslar, kurslar, sözlü ve poster bildiriler ile Larengolojiye gönül vermiş ve ilgi duyan herkesi buluşturmayı arzu ediyoruz.

Cumhuriyetimizin Başkenti Ankara’yı ve Cumhuriyetimizin ilk Tıp Fakültesini, kongre düzenlenmesi için seçerek bizi onurlandıran Larengoloji Derneği ile kongremize tam destek veren Türk Kulak Burun Boğaz Baş Boyun Cerrahisi Derneği’nin sayın başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eder, sizlerin değerli katılım ve katkılarınızı beklediğimizi belirtir, kongremizde görüşmek ümidiyle saygılarımızı sunarız.

Dr. Gürsel Dursun (Kongre Başkanı)
Dr. Ozan Bağış Özgürsoy (Kongre Sekreteri)
Dr. Utku Aydil (Kongre Sekreteri)

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin