10. Ulusal ve 3. Uluslararası Hidatidoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
04 Şubat - 06 Şubat 2022

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
hydatidology2022.org
DAVET
Değerli Üyelerimiz ve Meslektaşlarımız,

10. Ulusal ve 3. Uluslararası Hidatidoloji Kongresi'nin Covid 19 koşulları nedeniyle 4-6 Şubat 2022 tarihlerinde "Online Kongre" olarak düzenlenmesine karar verilmiştir. 10. Ulusal ve 3. Uluslararası Hidatidoloji Kongresi, Türkiye Hidatidoloji Derneği tarafından düzenlenecektir.

Ekinokokkozis tüm dünyada insan ve hayvan sağlığı açısından en önemli helmint hastalıklarından biri olup kongremiz multidisipliner alanları içerdiğinden, hekimler, parazitologlar, biyologlar, veteriner hekimler, farmakologlar, enfeksiyon hastalıkları uzmanları, epidemiyologlar, halk sağlığı uzmanları, laboratuvar uzmanları, ekonomistler ve Ekinokokkozis ile ilgilenen tüm çalışanları kongremize davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Ülkemizin yıllardan beri süregelen önemli sağlık ve ekonomik sorunlarından birini oluşturan ekinokokkozis ile ilgili konuların ele alınacağı, alanlarında uzman yurt içi ve yurt dışı davetli katılımcılarımızla gerçekleştirilecek oturumlar, konferanslar ve sözlü/poster bildirileriyle yararlı bir bilgi alışverişi olacağı inancındayız.

Kongremizin ekinokokkozisin tanı, tedavi, korunma ve kontrolünde yeni stratejiler de dahil olmak üzere yeni bilimsel gelişmelerin tartışılmasını sağlayacağına ve özellikle genç araştırmacılar için öğretici ve yol gösterici olacağına inanıyoruz.

Düzenleme Kurulu olarak bu bilimsel ortamda sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız. 4-6 Şubat 2022'de ONLINE olarak buluşmak ve görüşmek dileğiyle.

Saygılarımızla,

Organizasyon Komitesi adına

Prof. Dr. Nazmiye Altıntaş
Türkiye Hidatidoloji Derneği Başkanı
10. Ulusal ve 3. Uluslararası Hidatidoloji Kongresi Başkanı
Dünya Ekinokokkozis Federasyonu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.