11. Ankara Aile Hekimliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
06 Ekim - 08 Ekim 2023

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.ankakon.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Ankara Aile Hekimliği Derneği tarafından 11 yıldır düzenlenen Ankara Aile Hekimliği Kongresi ANKAKON, bilimsel ve sosyal içeriği ile aile hekimleri için takdir edilen bir okul niteliği kazanmıştır. Aile hekimleri tarafından her yıl sabırsızlıkla beklenen kongremizin bu yıl 6-8 Ekim 2023 tarihlerinde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Abdulkadir Noyan Konferans Salonu’nda düzenleneceğini duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Bilimsel gelişim ve değişimin hızla gerçekleştiği günümüzde, alanlarında birbirinden değerli konuşmacılarımız, yeni gelişmeleri ve güncel bilgileri bizlerle paylaşırken biz aile hekimleri de sahada karşılaştığımız vakaları ve sorunları ve çözüm önerilerimizi tartışma olanağı bulacağız.

Zengin bilimsel programımız ve sürpriz sosyal programlarımızla yine dopdolu, keyifli, enerjik bir kongre programı hazırladık. Kongre dili Türkçe’dir. Arzu eden katılımcılar bildirilerini sunma imkanına sahiptir.

Sizlerle 6-8 Ekim 2023 tarihlerinde kongrede buluşmayı umuyoruz. Değerli katkılarınızla, her yıl olduğu gibi, başarılı bir kongreyi birlikte gerçekleştirmek ve bir arada daha iyi bir gelecek planlamak için sizleri bekliyoruz.

Ceren GÖKÇE
Türkü Yağmur NEHİR
Kongre Eş Başkanları

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.