5. Ulusal ADHAD Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Kasım - 26 Kasım 2023

KONGRE ŞEHRİ
Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Dalaman Sarıgerme

KONGRE WEB SİTESİ
adhadkongresi.org
DAVET
ADHAD Kongreleri kardiyoloji, göğüs hastalıkları, çocuk kardiyolojisi, romatoloji, iç hastalıkları, radyoloji, nükleer tıp gibi pek çok branştan hekimin buluştuğu, kalp, akciğer ve vasküler yapıların hastalıkları ile ilgilenen konunun uzmanı meslektaşlarından bilgi alıp, bilgi paylaştığı, dostlukların kurulduğu toplantılardır.

Bu sene ki toplantımızın teması “Pulmoner vasküler hastalıklarda az konuşulanlar, yeni ufuklar “ olacaktır. Pulmoner vasküler hastalıklarla ilgili çalışmalarınızı, ilginç olgularınızı göndererek siz de bu bilimsel birlikteliğe katkıda bulunabilirsiniz.

Kongremizde bildiri kabulü iki farklı kategoride olacaktır.

1. Kategori - Pulmoner Vasküler Hastalıklar Bildiri/Olgu Yarışması: Pulmoner emboli, konjenital anomaliler, pulmoner hipertansiyonun eşlik ettiği tüm hastalıkların epidemiyolojisi, tanı, tedavisi ile ilişkili bildiriler, olgularınızı bu kategoriden gönderebilirsiniz.

2. Kategori - Abdi İbrahim Bilim Ödülü: Pulmoner Hipertansiyonda Masitentan’ ın yeri Masitentan kullananılarak tedavisi sürdürülmekte olan ilginç olgular ve masitentan ile ilgili bilimsel araştırmalarınızın sonuçlarını bu kategoriden gönderebilirsiniz
Her iki kategori için bildiri gönderimlerinizi Bildiri Gönderimi butonunu tıklayarak yapabilirsiniz.

Her iki kategoride ön jüri tarafından seçilen ilk üç bildiri kongrenin ilk gününde sunulacak ve jüri tarafından puanlanarak birincilik, ikincilik ve üçüncülük sıralamaları belirlenecektir.

Kongre de görüşmek üzere...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.