11. Buhasder Kongresi

KONGRE TARİHİ
29 Ekim - 01 Kasım 2023

KONGRE ŞEHRİ
Selçuk, İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Palm Wings Ephesus Resort and Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.buhasderkongresi.com
DAVET
Sevgili Meslektaşlarımız ve İlaç Sektörü Temsilcileri,

BUHASDER ailesi olarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “İlim ve fen ve ihtisas nerede varsa, sanat nerede varsa gidip öğrenmeye mecburuz” sözü doğrultusunda büyük titizlikle hazırlandığımız 11. BUHASDER Kongresi’ni sizlere duyurmaktan onur duymaktayız. Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutladığımız bu yıla özel bir kongre olması dileğiyle kongremiz için bu yıla çok yakışacağını düşündüğümüz 29 Ekim 2023 tarihini uygun görmüş bulunmaktayız.

Derneğimizin bilimsel misyonuna uygun olarak ülkemizde bulaşıcı hastalıkların tanı, tedavi ve önlenmesi konusunda önde gelen ve deneyimli konuşmacıların yer aldığı, zengin ve güncel konuların multidisipliner olarak ele alındığı bir bilimsel program planlıyoruz.

Renkli sosyal etkinlikler eşliğinde beraberce Cumhuriyetimizin 100.yıl mutluluk ve coşkusunu doyasıya yaşayabileceğimiz ve hafızalardan silinmeyecek bir kongre olması için elimizden gelen çabayı özveriyle göstereceğiz.

29 Ekim 2023 - 01 Kasım 2023 tarihleri arasında Palm Wings Ephesus Hotel, Selçuk-İZMİR’de gerçekleştirilecek olan kongremizde sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

Katılım ve katkılarınızla bilimsel olarak daha verimli hale gelecek olan kongremizde buluşmak üzere sevgi ve saygılarımızı sunarız.

BUHASDER 2023 Düzenleme Kurulu Adına

Prof. Dr. Serpil EROL
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.