11. Dermatoloji Bahar Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
03 Nisan - 04 Nisan 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.dermbahar2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği’nin düzenlediği, 11. Bahar Sempozyumu'nun, 3-4 Nisan 2021 tarihinde gerçekleşeceğini duyurmanın heyecanı içindeyiz.

Uzun yıllardır zengin bilimsel ve sosyal içerikle, güzel anılar biriktirerek, yaptığımız sempozyumumuzu, 2020 yılına damgasını vuran COVID-19 pandemisinin halen devam ediyor olması nedeniyle, çevirimiçi gerçekleştirme kararı aldık. Sempozyumu nasıl en yararlı hale getiririz diye düşünerek, programımızı kurslarla yapmaya karar verip, ihtiyaca yönelik ve kısa süreli ‘’Kurslarla Bahar Sempozyumu’’ projesi ile karşınıza geldik. Sizlerden gelen geri bildirimler sonucu; dermoskopi, fotodermatoloji, botulinum toksin, allerji, cerrahi, saç hastalıkları başlıklı altı kurs oluşturduk. İki günde, iki ayrı salonda yapılacak olan kurslar, sempozyum bitiminden sonra 1 ay boyunca ulaşılabilir olacaktır. Tüm katılımcılarımıza faydalı olmasını gönülden dileriz.

Kursların yanında, sempozyum geleneğimizi bozmadan yer vereceğimiz serbest bildiri ve poster oturumları için bildirilerinizi merak ve heyecanla beklediğimizi belirtmek isterim. Deneyimli hocalarımız eşliğinde yürütülecek bu serbest bildiri ve poster oturumlarında hem bir tartışma ortamı yaratmaya çalışacağız, hem de bu oturumları sembolik küçük ödüllerle renklendireceğiz.

Değerli katılımınız ve katkılarınızla zenginleşecek olan sempozyumumuza tüm meslektaşlarımızı davet eder ve katılımınızdan onur duyarız.

Sağlıklı günlerde görüşebilmek umuduyla, saygı ve sevgilerimle……

Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği adına

Dernek Başkanı
Prof. Dr. Emine Derviş

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.