4. Aterometabolik ve Renal Hastalıklar E-Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
05 Mart - 07 Mart 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.aterometre2021.org
DAVET
Kardiyovasküler, metabolik ve renal hastalıklar gelişmiş ve gelişmekte olan toplumların başta gelen sağlık sorunudur. Aterosklerotik kardiyovasküler hastalıklar, kalp yetersizliği ve böbrek yetersizliği gibi hastalıkların ana risk faktörleri olan diyabet, hipertansiyon, obezite ve hiperlipidemi konularındaki bilimsel gelişmeleri düzenli olarak güncellememiz ve deneyimlerimizi paylaşmamız gerekmektedir.

Güncel Tıp Derneği tarafından ilk üçü Kıbrıs’ta düzenlenen ve katılımcılarımızın ilgi ve beğenisini kazanan Aterometabolik Hastalıklar Sempozyumlarının dördüncüsü 4. Aterometabolik ve Renal Hastalıklar E-Sempozyumu başlığı altında 5-7 Mart 2021 “online” olarak düzenlenecektir.

Organizasyon kurulumuzun titiz çalışmaları ve sizlerin katılımı ile başarılı bir sempozyumu daha gerçekleştireceğimizi umuyorum.

Sağlık ve esenlik içinde 2021 baharının ilk günlerinde 4. Aterometabolik ve Renal Hastalıklar E-Sempozyumu görüşmek üzere sevgi ve saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. Aytekin OĞUZ
Güncel Tıp Derneği Başkanı

4. Aterometabolik ve Renal Hastalıklar Sempozyumu
Organizasyon Komitesi Adına

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook Twitter LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.