İstanbul Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Mezuniyet Sonrası Serebral Palsi Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
16 Haziran - 20 Haziran 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.itfserebralpalsi2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım, Değerli Katılımcılar

İstanbul Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Mezuniyet Sonrası Serebral Palsi Sempozyumu isimli sempozyumumuzu, 16-17 ve 19-20 Haziran 2021 tarihlerinde dijital platformda gerçekleştireceğiz. İstanbul Tıp Fakültesi Platformu olarak, sizleri davet etmekten büyük onur ve mutluluk duyuyoruz.

Çok hızlı ilerleyen dijital yenilikler, sağlık koşulları ve tedavi yöntemleri, serebral palsili çocukların tedavisi konusunda gelişimi, değişimi ve inovasyonu da beraberinde getirmektedir. Serebral Palsili çocukların sosyal katılımının ve günlük yaşamının kaliteli hale getirilmesi için ortopedik problemleri odağa alarak konu ile ilgili majör multidisiplinleri bir araya getiren sempozyumumuzda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bu kapsamda serebral palsi ile ortopedinin dokunduğu tüm konularda açık ve samimi olarak tartışmak, tecrübe alışverişi yapmak ve çocuklarımızın hayatla daha iç içe olmalarına katkıda bulunma, bu sempozyumun en önemli hedefidir.

Sempozyumumuzda alanlarında deneyimli, klinik uygulamaları ve vaka anlatımları ile sunum yapan ulusal ve uluslararası konuşmacılar, yeni klinik uygulamaları rahatça deneyimleyebileceğiniz kurslara yer verilecektir. Organizasyon ekibi olarak, kanıta dayalı ve günümüzde uluslararası kullanıma sahip ve pratikte rahatlıkla uygulayabileceğiniz bilgi ve deneyimleri, serebral palsi tedavisine gönül vermiş farklı disiplinlerden profesyonellerin ve akademisyenlerin karşılıklı fikir ve deneyim paylaşımında bulunacağı, yenilikçi yaklaşımlarını gözlerinizin önüne sereceği bir sempozyum olması için çalıştık ve serebral palsi‘yi tüm yönleriyle detaylı bir şekilde tartışabileceğimiz bir program hazırladık.

Şimdiden katılımınız ve paylaşımlarınız için teşekkür ederiz.
Saygı ve Sevgilerimle

Doç. Dr. Fuat BİLGİLİ
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.