13. Ulusal Androloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Nisan - 21 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Dalaman Sarıgerme

KONGRE WEB SİTESİ
www.androloji2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Arkadaşlarımız,

13. Ulusal Androloji Kongresi 18 – 21 Nisan 2019 tarihleri arasında Sarıgerme’de yapılacaktır. Türk Androloji Derneği yönetim Kurulu olarak sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Kongre bilimsel programı androloji alanındaki güncel bilgiler ışığında hem klinik hem de temel bilimler çerçevesinde tüm konuları kapsar nitelikte olacaktır. “State of the Art” konuşmaları, Yuvarlak Masa Toplantıları, Podyum ve Poster Oturumları hem cinsel işlev bozukluğu hem de infertilite konularındaki en son gelişmeleri gündeme getirecek. Kendi alan ve konularında öncülük etmiş hem ulusal hem de uluslararası akademik davetli konuşmacılar ilham verici bir bilimsel program sunacaklar.

Sarıgerme, Türkiye'nin Ege kıyısındaki iki muhteşem turistik bölgesinden biridir. Bu nedenle, bu güzel beldede geçireceğiniz sosyal zamanlardan da keyif alacağınıza inanıyoruz.

2019 senesinde Sarıgerme’deki 13. Ulusal Androloji Kongresi’nde görüşmek üzere…

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.