13. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji ve Beslenme Kongresi

KONGRE TARİHİ
19 Mayıs - 22 Mayıs 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.cocukgastro2021.org
DAVET
Değerli Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 19-22 Mayıs 2021 tarihleri arasında E-Kongre olarak düzenlenecek olan 13. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresine davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Kongremiz mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılması ve tartışılması için bu alana gönül veren dostlarımızı bir araya getiren önemli bir platform olacaktır.

Bu kongrede Çocuk Gastroenteroloji camiası, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanları, Aile Hekimleri, Diyetisyenler, Çocuk Gastroenteroloji Hemşireleri ve gastroenteroloji, hepatoloji ve beslenme ile ilgili ürün ve hizmet sağlayıcıları arasında iletişim için ideal bir ortam sağlayacaktır.

Kongrenin bilimsel programında; ülkemizden ve yurt dışından bilim insanlarının katkıları ile gerçekleşecek konferanslar, paneller olacaktır.

Her geçen yıl Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme ailemiz giderek büyümekte ve gelişmektedir. Katılımınız ve bilimsel katkılarınız sayesinde bu kongremizin de başarılı bir şekilde geçeceği inancı ile sizleri 13. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi için katılımlarınızı bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Yaşar DOĞAN
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Mukadder Ayşe SELİMOĞLU
TÇGHBD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.