13. Uluslararası Katılımlı Aile Hekimliği Kongresi-Ahekon 2023

KONGRE TARİHİ
01 Kasım - 05 Kasım 2023

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Granada Luxury Belek

KONGRE WEB SİTESİ
www.ahekon.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

Bu yıl 13. sünü düzenleyeceğimiz Türkiye’nin Aile Hekimliği alanındaki en prestijli ve en yüksek katılımlı kongresi olan AHEKON, 1-5 Kasım 2023 tarihleri arasında GRANADA LUXURY BELEK Antalya’da gerçekleşecektir.

Kongrenin güçlü bilimsel içeriğini oluştururken konferans, panel, tartışmalı oturumlara, poster ve sözel bildirilere aynı zamanda da Aile Hekimlerinin gelişimine yönelik farklı alanlarda kurslara da yer veriyor olacağız.

30.000 Aile Hekiminin Ulusal kongresi olan AHEKON 2023’in içeriği Aile Hekimlerinin emeği ile hazırlandı. Alanında önde gelen yurt içinden ve yurtdışından akademisyen hocalarımızın sunumları ile bilimsel bir şölen havasında olacak AHEKON 2023’de sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Türkiye’nin Aile Hekimlerinin bir arada olacağı, tamamen sahaya dönük olarak deneyimlerimizi, zorluklarımızı, başarılarımızı paylaşacağımız, sektörün saha ile buluşmasının gerçekleşeceği, bilimsel ve sosyal yönlerimizi ön plana çıkaracağımız kongremizde buluşmanın heyecanını şimdiden hissediyoruz

AHEKON 2023 Kongremizde buluşmayı ümit ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla

Dr. Fevzi Turgut
Kongre Başkanı

Dr. Kemal Noyan
AHEF Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.