14. Ege Dermatoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
01 Mayıs - 05 Mayıs 2019

KONGRE ŞEHRİ
Bodrum, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Bodrum Türkbükü Hotel Resort and Spa

KONGRE WEB SİTESİ
www.egedermatoloji2019.org
DAVET
Her yıl Türkiye Dermatoveneroloji Derneği desteği ile yapılan ve gelenekselleşen “EGE DERMATOLOJİ GÜNLERİ” nin on dördüncüsü Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi, Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı’nın Başkanlığı’ nda 01- 05 Mayıs 2019 günleri arasında Bodrum’da Hilton Bodrum Türkbükü Hotel Resort & Spa’ da düzenlenecektir. Yıllardır devam eden kongrelerimizin bu yıl on dördüncüsüne ulaşmanın gururu ve çoşkusu içindeyiz.

Kongremizin bu yıl ki en önemli özelliği Türkiye Dermatoveneroloji Derneği’ ne ek olarak, International Society of Dermatology (ISD)’nin (Uluslararası Dermatoloji Derneği) eş-desteğinde düzenleniyor olmasıdır. 14. Ege Dermatoloji Günleri, International Society of Dermatology’nin 2019 yılında dünya genelinde destek vereceği beş ulusal ve bölgesel toplantıdan biri olma hakkını kazanmış ve ISD 2019 Toplantı Takvimi’ne alınmıştır (www.intsocderm.org). ISD’nin bu desteğinin amacı, hem destek verdiği dermatoloji toplantılarının dünya çapında bilinirliklerini artırmak ve hem de o ülkedeki ISD üyesi dermatolog sayısını artırmaktır. ISD’nin verdiği bu destekle ve tüm yayın kanallarında bunu devamlı duyuruyor olması ile dünyanın dört bir yanından pek çok meslektaşımızın ilgisini çekeceğini düşündüğümüz kongremizin bu yılla birlikte global bir özellik kazanacağını ummaktayız.

Zengin bilimsel içerikli ve güncel kurslarıyla dermatoloji uzmanlarının mezuniyet sonrası eğitimine katkıda bulunacak ve tartışma oturumlarının ön planda olduğu geniş ufuklu bir kongre hedeflemekteyiz. Özenle seçilmiş konuların alanlarında deneyimli ulusal ve uluslararası akademisyen meslektaşlarımız tarafından son yeniliklerin eşliğinde sunulması planlanmaktadır. Katılımlarınızla gerçekleşip zenginleşecek kongremizde hep birlikte olmak dileğiyle sizleri davet ediyoruz.

Saygılarımızla.

Prof. Dr. Mustafa Turhan ŞAHİN
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Ali Tahsin GÜNEŞ
Türkiye Dermatoveneroloji Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.