14. Nöropsikiyatri Günleri

KONGRE TARİHİ
10 Aralık - 12 Aralık 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
noropsikiyatri.online
DAVET
Değerli Katılımcılarımız,

Türk Nöropsikiyatri Derneği'nin her yıl düzenlemekte olduğu Nöropsikiyatri Günleri’nin on dördüncüsü bu yıl 10-12 Aralık 2021 tarihlerinde COVID-19 pandemisi nedeniyle çevrimiçi olarak gerçekleşecektir.

Toplantımızın ana eksenini, bu kez “Nörobilimden Nöropsikiyatriye Güncel Paradigmalar” oluşturacaktır. Toplantmızda; “Nörobilimin Tarihçesi, Translasyonel Nörobilimde Gelişmeler, Nörobiliminİnterdisipliner Altyapısı ve Yeni Alanlar (Nöropsikanaliz, Nörofelsefe) Nörofizyolojide ve NörogörüntülemedeYenilikler; Deneysel Perspektif ve Klinik Nöropsikiyatri Pratiğinde Kullanımları, Nöropsikiyatrik Hastalıkların Tanı ve Tedavi Süreçlerinde Yenilikler, Pandemi Koşullarında Telenöropsikiyatri, Digital Dünyada Telenöropsikiyatrik Rehabilitasyon, Geronteknoloji“, tartışmayı planladığımız konuların başlıcaları olacak.

Hızla gelişen tıbbi teknoloji ve hızlı bir geçiş sürecinde olduğumuz dijital tıp zemininde nöroloji ve psikiyatrinin kesişim alanında giderek daha geniş bir yeri kaplayan bu konuları “NörobilimdenNöropsikiyatriye Güncel Paradigmalar” teması altında; hem teorik planda tartışmayı, hem de tanı ve tedavideki yeni gelişmeleri, değerli hocalarımızın katkılarıyla zenginleştirerek konuşmayı planladığımız bu toplantıya vereceğiniz destekle kendimizi daha güçlü hissedeceğiz.

14. Nöropsikiyatri Günleri’nde buluşmak dileğiyle,

Türk Nöropsikiyatri Derneği Yönetim Kurulu adına,

Kongre Başkanları
Doç. Dr. Betül Yalçıner
Prof. Dr. NeşeTuncer

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin