3. Ulusal Adli Belge İnceleme Kongresi

KONGRE TARİHİ
06 Aralık - 08 Aralık 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Lionel Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.abikon2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Adli Belge İncelemeciler Derneği eğitim ve bilim politikası kapsamında her yıl düzenlenmesi amacıyla 2017 yılında yola çıkılan Ulusal Adli Belge İnceleme Kongresi, bu yıl 6-8 Aralık 2019 tarihleri arasında İstanbul’da Lionel Hotel’de üçüncü kez gerçekleştirilecektir.

Daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da kongre bilimsel programı kapsamında imza-yazı incelemelerinden, parmak izi incelemelerine, matbu belge sahteciliğinden, kimyasal-fiziksel sahtecilik değerlendirilmesine, sahte ve bozulmuş belge incelemesinden, imza atma makinalarına kadar pek çok alanda yapılan incelemeler ve çalışmalar konusunun uzmanları tarafından değerlendirilecektir. Bir yandan adli belge incelemesi alanında ki bilirkişilik yasası ile ilgili gelişmeler aktarılırken diğer yandan da bu alanda yetkin bilirkişiler yetiştirmek ve halen bilirkişilik yapmakta olanların bilgi birikimini tazelemek, bilirkişilik sürecindeki etik ihlalleri önlemek konularında neler yapılabilir konuşulacaktır.

Adli belge incelemesi alanının sınırlarını bilimsel düzeyde belirlemek ve iyileştirmek, bu alanda bilgi üretimini çoğaltmak, edindiğimiz ve ürettiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmak, işbirliği içerisinde bulunduğumuz diğer bilim dalları ile bilgi aktarımını arttırmak, gelişmesi için büyük çaba verdiğimiz adli belge inceleme alanına katkı sağlayacak çalışma ve araştırmaları desteklemek, bu alanda ülkemizin uluslararası düzeyde temsili için gelişmeleri takip etmek ve mesleki dayanışma sağlamak üzere gerçekleştirmeyi planladığımız ulusal kongremize sizleri davet etmekten onur duyuyoruz. Geleneksel hale geldiği üzere bu yıl da İstanbul Lionel Hotelde düzenlenecek olan kongremizin tüm meslektaşlarımız için faydalı olmasını diliyoruz.

Saygılarımızla

Doç. Dr. Ömer KURTAŞ
Adli Belge İncelemecileri Derneği (ABİDER)

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin