14. Üroonkoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
06 Kasım - 10 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Regnum Carya Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.uroonkolojikongresi.org
KONGRE VİDEOSU
					
						DAVET
						
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Ürologları tarafından özlemle beklenilen, gerek bilimsel, gerekse sosyal anlamda her biri adeta şölen havasında geçen Üroonkoloji Kongresi’nin 14. sünün hazırlıklarına başlamış bulunmaktayız. Bu kongrede üroonkoloji alanındaki güncel gelişmeler, daha şimdiden katılımı kesinleşen 10 yabancı bilim adamı ve ülkemizin üroonkoloji alanındaki değerli eğitmenlerinin katılımı ile ele alınacaktır.

Üroonkoloji’ye gönül vermiş olan tüm meslektaşlarımızı, dünya literatürüne katkı yapmamızı sağlayan bu çalışmalara katılmak ve bir aile olarak sağladığımız sinerji içerisinde yer almak için derneğimize üye olmaya davet ediyoruz.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi yine bu yıl da birbirinden değerli Türk ve Yabancı konuşmacı-oturum başkanı hocalarımız bizlerle beraber olacaktır. Dr. Alberto Breda, Dr. Chris Evans, Dr. Derya Tilki, Dr. Jack Schalken, Dr. Joaquim Bellmunt, Dr. Koon Ho Rha, Dr. Maria J. Ribal, Dr. Peter Albers, Dr. Peter Black, Dr. Silke Gillessen ve Dr. Steven Lee Chang davetimizi kabul edip, bizlerle birlikte olacak konuşmacılarımız arasında yer almaktadır.

Bilimin, mesleki paylaşımın ve sosyal iletişimin meslek içi siyaset kaygılarıyla örselendiği günümüzde hepimizin özlediği paylaşım ve sinerji ortamını Kongremizde bulacağımızdan emin olarak, sizlerle 6 – 10 Kasım 2019 tarihinde Antalya’da buluşmayı umut ediyor, sağlık ve esenlikler diliyoruz.

Dr. Sinan Sözen
Üroonkoloji Derneği Başkanı
14. Üroonkoloji Kongresi Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.