15. Türk Hepato Pankreato Bilier Cerrahi Kongresi ve 6. Hepato Pankreato Bilier Cerrahi Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Eylül - 12 Eylül 2021

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Bakırköy Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.hpb2021.net
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Derneğimiz tarafından 2 yılda bir yapılan ulusal HPB cerrahisi kongremizin on beşincisinin ve HPB hemşireliği kongresinin altıncısının 9-11 Eylül 2021 tarihleri arasında İstanbul’da “15. Türk HPB Cerrahi Kongresi ve 6. HPB Cerrahi Hemşireliği Kongresi” olarak düzenleneceğini gururla bildiririz.

Kongre düzenleme kurulu olarak, karaciğer, safra yolları ve pankreas hastalıklarının tedavisinde meydana gelen hızlı değişimleri ve bu alanda gelişen tıp teknolojilerini camiamızın değerli üyeleriyle konuşmak ve tartışmak üzere etkili bir program hazırlamayı planladık. Bu amaçla alanında söz sahibi hocalarımızın yer aldığı bilimsel kurulumuzun önerisi doğrultusunda programımızı şekillendirdik. Kongremizde minimal invaziv HPB cerrahisi, kadavra organ cerrahisi ve cerrahlara yönelik radyoloji kursları ve ilk gün bir HPB eğitimi çalıştayı olacaktır. Kongremizin ana başlıklarını oluşturan konular yerli ve yabancı davetlilerimiz tarafından multidisipliner bir yaklaşımla ve ağırlıklı olarak tartışmalarla geçecek oturumlarla konuşulacaktır. Bu amaçla farklı disiplinlerden ve derneklerden çalışma arkadaşlarımızın bizimle kongremizde buluşacaklarını sizinle paylaşmak isteriz. Kongremizde bildirilerimiz poster, sözlü ve video bildiri şeklinde olacak ve bu bildiriler içinden jürimiz tarafından uygun görülenlere çeşitli ödüller verilecektir.

Kongremizi İstanbul’da yaparak COVID-19 pandemisine maruz kaldığımız bu ortamda meslektaşlarımızın ulaşım, konaklama ve katılım şartlarını bir nebze rahatlatmak istedik.

9-11 Eylül 2021 tarihlerini not almanızı ve “15. Türk HPB Cerrahi Kongresi ve 6. HPB Cerrahi Hemşireliği Kongresi” için rezerve etmenizi rica ediyoruz.

Kongremizde görüşmek üzere
Saygılarımızla,

Doç. Dr. Muharrem Battal
Kongre Sekreteri

Prof. Dr. Gürkan Öztürk
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin