37. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Kasım - 21 Kasım 2021

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Kaya Palazzo Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
tkd.org.tr/2021kongre
DAVET
Sayın Yetkili,

Türk Kardiyoloji Derneği yıl boyunca çeşitli eğitim programları ve etkinlikler düzenlemenin yanı sıra her zaman olduğu gibi Kasım ayında Ulusal Kardiyoloji Kongresini 58. yıla yakışır bir seviyede gerçekleştirmeyi planlamaktadır.

Hem katılımcı sayısı hem yüksek kalitedeki bilimsel içeriği ile ulusal ve uluslararası düzeyde önde gelen bilimsel Kongrelerden biri olan aktivitemizin zengin içeriğini tüm katılımcılarımıza hitap edecek geniş bir yelpazede doyurucu bir bilimsel program ve değişik sosyal etkinlikler ile sunmayı planlamaktadır.

Kongremizi Kardiyoloji alanında bölgenin lider toplantısı yapma hedefimiz devam etmektedir.

Bu yıl gerçekleştireceğimiz kongremize Avrupa Kardiyoloji Derneği, üye ülkelerinden meslektaşlarımızın yanı sıra başka kıtalardan meslektaşlarımız da katılacaklardır. Geçen yıl online olarak gerçekleştirmiş olduğumuz kongremize katılımın bu yıl daha da artmasını bekliyoruz.

Kongremizde sizler için en iyi programı hazırlamaya gayret ettik. “Sempozyumlar”, “Karşıt Görüş” ve “Nasıl Yapalım” oturumları ile kalp-damar hastalıklarıyla ilgili son bilgilerimizi güncelleyip tartışacağız. “Günlük Uygulamada Kardiyoloji” oturumlarımızı “Genç Kardiyologlar Oturumları” başlığı altında tüm kardiyoloji pratiğini kapsayacak şekilde genişlettik. Geçen yıllardaki yoğun ilgi nedeniyle sayısını artırdığımız, sertifika verilen “Interaktif Kurslar” ile bilgilerimizin yanı sıra becerilerimizi de geliştireceğiz.

Her oturumumuzda Türkiye’den ve dünyadan konularında büyük ağırlığı olan değerli konuşmacılar ve tartışmacılar yer alıyor. ESC, ACC, Türk Dünyası Kardiyoloji Birliği, EACVI, EHRA ve EAPCI ile ortak oturumlarımızın dikkatle izleneceğine inanıyoruz.

Uluslararası boyutu bu yıl daha da güçlenen kongremiz yine TTB tarafından kredilendirilecektir. Türk Kardiyoloji Derneği tarafından 18-21 Kasım 2021 tarihinde düzenlenecek olan “37. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongresi” ile ilgili sponsorluk aktivitelerini içeren dosyayı aşağıda bilgilerinize sunuyoruz.

Kongremizde sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

18-21 Kasım 2021’de 37. Uluslararası Katılımlı Türk Kardiyoloji Kongremizde buluşmak, bilgilerimizi paylaşmak, dileği ve saygılarımızla,

Prof. Dr. Mustafa Kemal Erol
TKD Başkanı

Prof. Dr. Vedat Aytekin
TKD Gelecek Başkanı
Kongre Bilim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.