15. Uludağ Jinekoloji ve Obstetrik Kış Kongresi

KONGRE TARİHİ
02 Mart - 04 Mart 2020

KONGRE ŞEHRİ
Bursa, Türkiye
KONGRE YERİ
Grand Yazıcı Uludağ Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.uludagkadindogum2020.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Biliyoruz kongre sayısı çok arttı, hangisine gideceğimizi şaşırmış durumdayız. Her kongrede mutlaka çok şey öğreniliyor, mesleki hayatımıza çok şey katılıyor.

Biz Uludağ Kongresini yapmaya başladığımız 1994 yılından itibaren çok şey değişti. Bilgiye ulaşmak o zaman çok kolay değildi. Hayatımızda internet yoktu. Bilgiye toplu ulaşmak, bu bilimsel olarak önde olan hocaları dinlemek çok şey öğretiyordu ama zaman değişti. Artık bilgi bir tuş uzaklığımızda ve her bilgiye çok kolay ulaşabiliyoruz. Bu nedenle yıllar içinde kongrelerin yapısı da değişti. Bu değişikliği ilk fark edenler olarak bizde Uludağ Kış Kongresinin formatını çok önceden değiştirdik. Artık amaç bilgiye ulaşmak değil, bilgiyi paylaşmak ve tartışmak

Bu nedenle Uludağ Kongresini uzun zamandır tüm katılımcıların desteği ile sadece tartışma panelleri ve bire bir tartışma şekline getirdik.

Programda göreceğiniz üzere çok fazla ders yok, hep tartışma var. Öğreticilerle birebir tartışma, onlarla kendi olgular üzerinde tartışmalar, olgu sunumları, küçük grup toplantıları içeriyor artık.

Biz uzun yıllardır eğitime gönül vermiş bir klinik olarak her toplantıyı hazırlarken çok heyecanla uğraşıyoruz. Sizlerde değerli zamanlarınızı ayırıp geliyorsunuz. Umarım bu kez de yine bizim hissettiğimiz, sizlerin de beklediğiniz bir kongre olur.

Hepiniz Hoş geldiniz.

Düzenleme Kurulu Adına

Prof. Dr. Gürkan Uncu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin