5. Çocuk Romatoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Aralık - 12 Aralık 2020

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Xanadu Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.cocukromatolojikongresi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Sevgili Çocuk Romatoloji Dostları,

Ülkemizde Çocuk Romatoloji Derneği olarak düzenlediğimiz 5. Ulusal Çocuk Romatoloji Kongresi, 09 - 12 Aralık 2020 tarihleri arasında yapılacaktır.

Çocuk Romatoloji Derneği olarak yıl boyunca yaptığımız eğitim faaliyetlerinin yanı sıra, düzenlediğimiz bilimsel kongrelerle de çocuk romatolojisi alanındaki dünyadaki son gelişmeleri yakından takip etmek ve ülkemizde çocuk romatologlarının ortak bir dil konuşmasına hizmet etmek amacı ile bir araya gelmekteyiz.

Kongremizde çocuk romatolojisinin temel ve güncel konuları tartışılacaktır. Ayrıca ülkemizde yürütülen çocuk romatolojisi ile ilgili bilimsel çalışmaların kongre içinde sunulması ve tartışılması planlanmaktadır. Çocuk romatolojisinde hastalık yönetimi, yeni ilaçlar, komorbidite ve egzersizin vazgeçilemez yararının tartışılacağı içerik açısından zengin toplantıların yanı sıra, çocuk romatoloğu olmanın renkli yanlarını vurgulayan sosyal etkinlikler de düzenleyeceğiz.

Çocuk Romatoloji Derneği ve kongre düzenleme kurulu adına sizleri kongremizde görmekten mutlu olacağımızı belirtmek isterim.

Sevgi ve saygılarımla

Prof. Dr. Yelda Bilginer

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin