15. Ulusal Endoüroloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
05 Mayıs - 08 Mayıs 2022

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Elexus Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.endouroloji2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

Her yıl düzenlediğimiz ve Endoüroloji alanında ülkemizdeki en büyük organizasyon olan “15. Ulusal Endoüroloji Kongresi’’nde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Üroloji uzmanlarının endoürolojide ulaştıkları klinik ve bilimsel deneyimin yanında, uluslararası platformlarda elde ettikleri başarılar bizleri gururlandırmaktadır. Yeni kuşakların ileri teknolojiye olan ilgileri ve uyumları sayesinde ürolojinin geleceğe açılan kapısı olan endoüroloji gelişmeye devam edecektir.

Önceliğimiz, Endoüroloji Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Düzenleme Kurulu olarak, bilimsel açıdan üst düzeyde doyurucu bir ortam yaratmaktır. Ülkemizden ve dünyadan alanında öncü bilim insanların ile bir araya geleceğimiz kongre programını hazırlamak için uzun süredir çalışmalarımız devam etmektedir. Ayrıca sözlü sunu ve video oturumlarında en güncel bilgileri paylaşacağımız ve daha iyiye ulaşmak için tartışmalar yapabileceğimiz oturumlar planlanmaktadır.

Kongremizde aynı zamanda teorik ve pratik eğitim ihtiyacına yönelik olarak kurslar düzenlenecektir. Bu kurslarda, konusunda deneyimli eğitmenlerle bilgilerini güncellemek ya da geliştirmek isteyen meslektaşlarımız bir araya geleceklerdir.

Zengin içerikli programıyla verimli bir kongre olacağına inandığımız ‘’15. Ulusal Endoüroloji Kongresi’’nde sizlerle buluşmak dileğiyle.

Endoüroloji Derneği Yönetim Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin