15. Ulusal Tıbbi Genetik Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Kasım - 13 Kasım 2022

KONGRE ŞEHRİ
Ortaca, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Dalaman Sarıgerme

KONGRE WEB SİTESİ
www.tibbigenetik2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

Tıbbi Genetik Derneği tarafından 9-13 Kasım 2022 tarihleri arasında Hilton Dalaman Sarıgerme de düzenlenecek olan “15. Uluslararası Katılımlı Ulusal Tıbbi Genetik Kongresi”ne davet etmekten mutluluk duyarız.

Hızla değişen ve ilerleyen teknolojik gelişmeler, genetik alanındaki yenilikleri de kaçınılmaz hale getirmekte ve multidisipliner toplantılarda bir araya gelerek bilgi paylaşımını ve güncel yaklaşımları değerlendirmeyi zorunlu kılmaktadır.

Kongrenin asıl amacı, katılımcıların, yurtiçi ve yurtdışından gelecek olan alanında önemli bilim insanlarıyla tanışma fırsatını bulması, meslektaşlarımızın, bilgi ve deneyimlerinin yanı sıra projelerini sunabilecekleri ortak bir platformda buluşturulmasıdır.

Kıymetli destekleriniz ile zenginleşebilecek bu kongreye katılımınızdan mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,
Tıbbi Genetik Derneği Yönetim Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.