16. Ege Dermatoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
09 Mayıs - 13 Mayıs 2023

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Kaya Thermal Otel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.egedermatoloji.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Gelenekselleşen "EGE DERMATOLOJİ GÜNLERİ" onaltıncısı Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023'ün 9-13 Mayıs günleri İzmir'de yapılacak.

"İZMİR'İN DAĞLARINDA ÇİÇEKLER AÇAR" mottosuyla düzenlenecek kongrenin Cumhuriyetimizin 100. yılına yaraşır bir kongre olması için gurur ve coşku içinde çalışmaktayız. Cumhuriyetin geçmiş 100 yılının bilimsel ürünü olan, belli anlamda çiçeği sayılan bilim insanları olan sizlerin katkılarıyla ufku geniş bir kongre hedeflemekteyiz.

Özenle seçilen tüm konuların alanlarında deneyimli akademisyen meslektaşlarımızca son yenilikler eşliğinde işlenmesi ve mezuniyet sonrası eğitime de katkıda bulunulmasıyla Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına da yakışan bir başlangıç yapmış olacağız.

“16. EGE DERMATOLOJİ GÜNLERİ”, Cumhuriyetimizi kurmuş olan ulusal birlikteliğimizi simgelemek gereğiyle bu yıl tüm anabilim dallarının eş başkanlığında düzenlenmektedir.

Cumhuriyetimizin 100. yıl coşkusuyla Kaya Termal Otel Kongre Merkezi'nde düzenlenecek kongremize cumhuriyetimizin bilim çiçekleri olan tüm meslektaşlarımızı davet ediyor, katılımınızla;
“İZMİR'İN DAĞLARINDA ÇİÇEKLER AÇACAK” diyoruz.

Ege Dermatoloji Günleri'nin düzenleyicisi tüm Eş Başkanlar adına

Prof. Dr. Ali Tahsin GÜNEŞ
Kongre Başkanı ve Türkiye Dermatoveneroloji Derneği Başkanı

Prof. Dr. Emel FETiL
İkinci Başkan

Prof. Dr. Mustafa Turhan ŞAHİN
Genel Sekreter

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.