21. Ulusal Hipertansiyon ve Kardiyovasküler Hastalıklar Kongresi

KONGRE TARİHİ
05 Mayıs - 07 Mayıs 2023

KONGRE ŞEHRİ
Çeşme, İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Grand Hotel Ontur

KONGRE WEB SİTESİ
www.hkhk2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Ulusal kardiyovasküler Hastalıklar Derneği Yönetim Kurulu olarak, 21. Hipertansiyon ve Kardiyovasküler Hastalıklar Kongresi’ni 5-7 Mayıs 2023 tarihleri arasında Çeşme Ontur Otel’de düzenleneceğini duyurmaktan ve sizleri kongremize davet etmekten büyük mutluluk ve onur duymaktayız.

Kongre düzenleme kurulumuz kardiyovasküler alandaki güncel konuları içeren, olgu sunumları ile pekiştirilen, interaktif ve konsantre bir program sunma gayretindedir. Hipertansiyon, hiperkolesterolemi, ateroskleroz, girişimsel kardiyoloji, kalp yetmezliği ve kapak hastalıklarını içeren kardiyovasküler hastalıkların tümünün değerlendirileceği bilimsel programda, bu yıl ‘karşıt görüş’ oturumuna ve iler kapak girişimleri kurslarına da yer ayrılacaktır. Geçen yıl olduğu gibi bilimsel programda Avrupa Hipertansiyon Derneği üyeleri ile ortak projeler ve eğitim toplantılarına da yer verilecektir. Geçen yıllarda düzenlediğimiz, gelecek nesillerin şimdiden uyarılması ve ulusal basında ilgi çekerek KV hastalıkların farkındalığını arttırmaya yönelik ‘Duygu Tengiz Medi-Çocuk Oturumu’ na bu yıl da gerçekleştirmek arzusundayız.

Katılımcılarımızın beklentisini karşılayacağını umduğumuz kongremizin, oturumlardaki aktif katılımlarınızla daha da değer kazanacağı inancındayız. Sizleri bilimsel gelişimimize katkıda bulunmaya davet ediyoruz.

En iyi dileklerimizle…

Ulusal kardiyovasküler Hastalıklar Derneği Yönetim Kurulu

Dr. İstemihan Tengiz
Başkan

Dr. M. Remzi Önder
Başkan Yard.

Dr. Ertuğrul Ercan
Sayman

Dr. Cihan Altın
Sekreter

Dr. Ebru Özpelit
Sekreter Yard.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.