16. Türk Hepato Pankreato Bilier Cerrahi Kongresi ve 7. Hepato Pankreato Bilier Cerrahi Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Kasım - 12 Kasım 2023

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Seginus Otel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.hpb2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Derneğimiz tarafından düzenlenecek olan 16. Türk HPB Cerrahi Kongresi ve 7. HBP Cerrahi Hemşireliği Kongresi’nin 9-12 Kasım 2023 tarihleri arasında Antalya Royal Seginus Otel ve Kongre Merkezi’nde yapılacağını bildirmekten mutluluk duymaktayız.

Derneğimiz kurulduğu 1989 tarihinden bugüne kadar Türk HPB camiasına büyük katkılar sağlamış, HPB cerrahisini hayat felsefesi haline getirmiş tüm hekimleri aynı çatı altında toplamış ve aktif HPB eğitimine katkı sağlamaya devem etmiştir. Bunlardan sonuncusu Türk HPB Cerrahisi Okulu ve HPB Radar Dergisi’dir. Genç ve kıdemli meslektaşlarımızı bir araya getiren bu eğitim programlarını güzel bir kongre ile süslemek istemekteyiz. Kongre düzenleme kurulu olarak karaciğer, safra yolları ve pankreas hastalıklarının tedavisinde ortaya çıkan hızlı değişimleri ve bu alanda gelişen tıp teknolojilerini alanımızın siz değerli üyeleriyle birlikte ele almak, tartışmak ve deneyimlerimizi paylaşmayı amaçlayan bir program hazırlayabilmek için çaba sarf etmekteyiz. Kongremizin ana başlıklarını oluşturan konular yerli ve yabancı katılımcılar tarafından multidisipliner bir yaklaşımla tartışılacaktır. Bu amaçla farklı disiplinlerden meslektaşlarımızın kongremize katılım sağlayacaklarını ve bizlerle bir araya geleceklerini sizlere bildirmek isteriz.

Kongremiz iklimi ve doğal güzellikleriyle ünlü Antalya’da gerçekleştirilecektir. Son üç yıldır Covid Pandemi’sinin etkisiyle geçirmiş olduğumuz zorlu, stresli zamanlardan sonra yüz yüze yapacağımız ikinci Ulusal HPB Kongresi’nin rahat ve konforlu bir ortamda yapılması, bilimsel güzel bir programla birlikte sosyal programında detaylı bir şekilde organize edilmesini zorunlu kılmıştır. Böylece verimli ve keyifli bir kongre olacağını düşünmekteyiz.

Hepinizi bu organizasyonda görmekten mutluluk ve heyecan duyacağımızı belirtmek isteriz.

Kongremizde görüşmek üzere

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Mustafa Kerem
Türk HBP Derneği Başkanı

Prof. Dr.Bülent Aydınlı
16.Türk HPB Cerrahisi Kongre Başkanı


Değerli meslektaşlarımız,

Türk Hepato Pankreato Bilier Cerrahi Derneği tarafından düzenlenen “16. Türk HPB Cerrahi Kongresi ve 7. HBP Cerrahi Hemşireliği Kongresi”nin 9-11 Kasım 2023 tarihleri arasında Antalya Royal Seginus Otel ve Kongre Merkezinde düzenleneceğinden duyduğumuz memnuniyeti sizlerle paylaşmak isteriz.

“Ekip bilinci ile karaciğer, safra yolları ve pankreas hastalıklarının bakım kalitesini arttırma” sloganı ile çıktığımız yolda, alanda meydana gelen değişimleri, gelişmeleri değerli meslektaşlarımızla konuşma, tartışma ve deneyimlerimizi paylaşmaya olanak sağlayan bir program hazırlamak için çaba sarf edeceğimiz konusunda kuşkunuz olmasın. Bu amaçla, alanında söz sahibi hocalarımız, katılımcılarımız ve genç meslektaşlarımızın önerilerini çok değerli buluyor, sizlerden gelecek her türlü görüş ve öneriyi de dikkate alarak, başarılı bir kongre süreci geçirmeyi planlıyoruz.

Hepinizin yoğun çalıştığının bilinci ile programınıza 9-12 Kasım 2023 tarihlerini not düşmenizi dileyerek edindiğimiz bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak için ülkemizin dört bir yanındaki meslektaşlarımızı aramızda görmeyi bekliyoruz.

Antalya'da yapılacak olan kongremizde buluşmak üzere sizleri kongremize davet etmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyor, mesleğimize verdiğiniz değer ve katkılardan dolayı teşekkür ediyor, hep birlikte verimli, keyifli bir kongre geçirmemiz dileği ile 7. HBP Cerrahi Hemşireliği Kongresi Düzenleme Kurulu adına sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Fatma CEBECİ
Kongre Düzenleme Kurulu Adına
7. HBP Cerrahi Hemşireliği Kongresi Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.