16. Ulusal Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kongresi

KONGRE TARİHİ
04 Mayıs - 05 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Çorum, Türkiye
KONGRE YERİ
Hitit Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
burokon2018.hitit.edu.tr
DAVET
Değerli araştırmacılar,

Sizleri 4-5 Mayıs 2018 tarihleri arasında Hitit Üniversitesi ev sahipliğinde Çorum’da düzenlenecek olan XVI. Ulusal Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kongresine davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Büro yönetimi ve sekreterlik mesleğinde yaşanan güncel sorunların ve çözüm önerilerinin paylaşıldığı, alanla ilgili yeni gelişmelerin tartışıldığı, büro yönetimi ve sekreterlik eğitimi ile ilgili düzenlemelerin, meslekle ilgili gelecek beklentilerinin katılımcıların görüş ve tecrübeleri ile ele alındığı Büro Yönetimi Ve Sekreterlik Kongresi 2000 yılından bu yana devam etmektedir. Bu sene 16.’sı gerçekleştirilecek olan Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kongresinin ana teması “Yeni Yönetim Yaklaşımları Kapsamında Büro Yönetimi ve Sekreterlik Mesleği” olarak belirlenmiştir.

Kongremize gelen bildiri özetleri hakem değerlendirmesinden geçtikten sonra uygun bulunan bildiriler bildiri özetleri kitabında yer alacak ve kongre programına dâhil edilecektir. Kongre sonrasında sunulan tüm bildiriler hakem değerlendirmesinden geçmek kaydıyla Hitit Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Dergisi’nde makale olarak yayınlanma fırsatı bulacaktır.

Ayrıca kongre kapsamında, ilki 2015 yılında Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen Ulusal F Klavye Yarışması’nın ikincisi düzenlenecektir. Kongreye bildirili olarak katılan tüm araştırmacılar, okullarına kayıtlı istedikleri sayıda öğrenci ile yarışmaya katılabileceklerdir.

Siz değerli akademisyenler ve mesleği icra etmekte olan değerli sekreterler ile yönetici asistanlarının öğrencilerle bir araya getirilmesini hedefleyen bu kongreye katılımınız ve desteğiniz bizleri onurlandıracaktır.

Saygılarımızla

Kongre Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin