16. Ulusal Radyoteknoloji Kongresi ve Eğitim Seminerleri

KONGRE TARİHİ
21 Mayıs - 25 Mayıs 2022

KONGRE ŞEHRİ
Bodrum, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
La Blanche Resort Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
tmrtder.org.tr/2022
DAVET
Kıymetli Meslektaşlarım,

Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği olarak 2022 yılında yepyeni konuları ile birlikte olabilmenin sevinci ile sizleri La Blanche Resort Kongre Merkezi, Bodrum’da 21-25 Mayıs 2022 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz Uluslararası Katılımlı TMRT-Der. 16. Radyoteknoloji Kongresi ve Eğitim Seminerlerine davet etmekten dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum.

Teknolojik yenilikleri takip etme şansına eriştiğimiz ve bilgi alışverişi olanağına kavuştuğumuz, sosyal bütünleşme fırsatı bulduğumuz kongremizde yepyeni konu ve konuklarla birlikte olacağız.

Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı tarafından ülkemizde başlatılan; Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu ile Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği ortaklığında yürütülecek olan “Toplum Bireyinin Tıbbi Radyasyon Uygulamalarından Kaynaklı Radyasyon Dozlarının Belirlenmesi ve Ulusal Tanı Referans Seviyelerinin Oluşturulması” isimli proje kapsamında ulusal ve uluslararası katılım sağlayacak misafirlerimiz siz meslektaşlarımıza bilgilendirmeler yapacaklar. Sektöre ait üretici firmalarımız güncel gelişmeleri anlatırken sertifikalı eğitim programımız yepyeni bir konu ile devam edecek.

Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği olarak mesleğimize tüm dünya ülkeleri ile nicelik açısından aynı standartları yakalayabilme ve vizyonunu global gelişmeler ışığında yakalama fırsatı yakalayabilme adına düzenlediğimiz TMRT-Der. 16. Radyoteknoloji Kongresi ve Eğitim Seminerleri için La Blanche Resort Kongre Merkezi, Bodrum’da buluşmak üzere.

Sevgi ve saygılarımla,

Mehmet Erkek
Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği Başkanı


Değerli Meslektaşlarım,

16. Ulusal Radyoteknoloji Kongresi ve Eğitim Seminerleri hazırlıklarına büyük bir heves başlamış bulunuyoruz.

2021 yılında “Biz Bize Yeniden Başlıyoruz” sloganı ile yeniden başladığımız ve sizlerin katılımı ile başarıyla tamamladığımız kongremizi 2022 yılında daha yoğun bir katılım ile gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz.

Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği olarak bu yıl kongremizi 21-25 Mayıs 2022 tarihleri arasında Bodrum’da La Blanche Resort Kongre Merkezi’nde gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Kongremize katılabilecek meslektaşlarımız ve endüstri temsilcileri ile bilimsel olarak deneyimlerimizi tekrar paylaşabileceğiz.

Hepimizin hayatını olumsuz yönde etkileyen, hayatımızı tehlikeye atarak çalıştığımız bu sürecin stresini, yorgunluğunu ve yıpranmasını bir nebzede olsa azaltabilmenin umudu ile;

Kongremizde buluşma dileğiyle.

Barış Cavlı
Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği İktisadı İşletmesi Genel Müdürü

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.