16. Uluslararası Türkiye Hemofili Kongresi

KONGRE TARİHİ
14 Nisan - 17 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Maritim Pine Beach Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.turkiyehemofilikongresi.com
DAVET
Sevgili Hemofili Dostları ve Hemofili Olan Dostlarımız,

Hemofili tedavisinde çok önemli değişiklikler oluyor. Ancak 25 yılda bir oluşabilecek yeniliklerden söz ediyoruz. Bunları hep beraber konuşup sizlerle paylaşacağız.

Bu kez Antalya’da 14 - 17 Nisan 2019 günlerinde, 17 Nisan Dünya Hemofili gününü de kapsayacak şekilde pek çok yeniliklerle 2019 yılı Hemofili kongresini düzenliyoruz

Bu yılki temamız ise 20 x 16 SİNERJİ. Bunun iki nedeni var. Bu kez iki önemli kongreyi bir arada SİNERJİ ile yapıyoruz. Bunlar seneye 20. kez yapılacak olan Tuna Ligi Tromboz ve Hemostaz (Danubian League against Thrombosis and Haemorrhagic Disorders - DLTH) kongresi ile, artık uluslararası bir marka haline gelen 16. Uluslararası Türkiye Hemofili Kongresi (International Hemophilia Congress of Turkey – IHCT)... Diğer nedeni ise ülkemizdeki Hemofili alanındaki iki önemli kurum olan Türkiye Hemofili Derneği ve Hemofili Federasyonu bu iki kongreyi SİNERJİ ile gerçekleştirecekler

Hemofili ve Tromboz/ Hemostaz İle ilgili tüm hekim ve sağlık personelini kongremize davet ediyoruz. Her zamanki gibi Hemofili ve yakınları da Hemofili kongresinde farklı salonlarında güncel bilgilerden yararlanmak üzere aramızda olacaklar.

Baharın ilk günlerinde 2019 Nisanında Antalya’da buluşmak üzere...
Bizi bu kez 20 x 16 SİNERJİ ile izlemeye devam edin...

Kongre Eş Başkanları
Prof. Dr. Kaan KAVAKLI & Prof. Dr. Bülent ZÜLFİKAR

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin