17. Türk Rinoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Mayıs - 20 Mayıs 2023

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Kaya İzmir Thermal Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.rino2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Rinoloji Derneği tarafından 17-20 Mayıs 2023 tarihleri arasında İzmir Kaya Termal Otel’de gerçekleştirilecek olan 17. Türk Rinoloji Kongresi’nde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Türk Rinoloji Derneği Yönetim Kurulu olarak uzun bir ayrılık döneminden sonra pek çok ilk ile bir arada olacağımız günleri sabırsızlıkla bekliyor olacağız.

Topluluğumuzu uzun bir aradan sonra İzmir’de misafir etmenin heyecanı, Cumhuriyetimizin 100. yılında olmamızın coşkusu ve siz değerli uzmanlarımızla beraber sadece Rinoloji çerçevesinde bir arada olacağımızın hevesi bizleri fazlası ile heyecanlandırmaktadır. Sizler ile bir arada bu heyecanı paylaşmayı ümit ediyoruz.

Sizlerin dinlemek ve anlatmak istediklerinizi derleyip, bilimsel akademi hedefleri ve günlük uygulamaları kapsayacak şekilde program çatısını oluşturduk. Cerrahi ve medikal becerilerinizi artıracak ve beklentilerinizin karşılanacağı bir program içeriği yürütmeyi hedefledik.

Gün için salonlarda Rinoloji’nin bilimsel sıcaklığının İzmir imbatı ile serinlemesini sağlayacak dostların bir arada olduğu, özlem giderdiği bir ortam yaratmaya çalıştık. Rinoloji, Rinoplasti Uyku Hastalıkları, Üst Solunum Yolu Alerjisi, Endoskopik cerrahiler, Kafa Tabanı ve Fasiyal Plastik gibi pek çok alanda ilgili konularda oturum ve panellerin yanında kurslar ve canlı cerrahiler de bu sene bilimsel programımızda yer alacaktır.

Günümüzde Türk Rinoloji Topluluğunun alanında dünyada saygın bir konumu bulunmaktadır. Bu konumu sağlayan geçmişten günümüze katkılarını esirgemeyen öncü hocalarımıza minnet duygularımızı paylaşırken sizleri sıcak aile ortamında bu öncüler ile bir araya getireceğimiz için de mutluk duymaktayız.

Tüm yönleri ile beklentilerinizin karşılandığı yüksek bilimsel bir toplantıda sağlık ve esenlikle buluşmayı diliyoruz.

Türk Rinoloji Derneği Yönetim Kurulu adına

Kongre Başkanı
Prof. Dr. M. Cenk Ecevit

Kongre Eş Başkanı
Prof. Dr. Gürkan Keskin

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.