17. Ulusal Onkolojik Araştırmalar Sanal Çalıştayı

KONGRE TARİHİ
10 Aralık - 11 Aralık 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
togcalistay2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Onkoloji Grubu olarak ‘’Ulusal Onkolojik Araştırmalar Sanal Çalıştayı’nın 17.sini 10-11 Aralık 2021 tarihleri arasında sanal ortamda çevirimiçi olarak düzenleyeceğiz. Hepinizin bildiği üzere sağlık çalışanları olarak bir yılı aşkın bir süredir Pandemi ile topyekün mücadele ediyoruz. Bu süre içinde birçok meslektaşımızı SarsCov-2 enfeksiyonu nedeniyle kaybettik, hepsini rahmetle anıyoruz. Bu yıl toplantımızı canlı olarak gerçekleştirmeyi çok istemiş olmamıza rağmen, ne yazık ki salgının son durumu nedeni ile bu hedefimizi gerçekleştiremedik. Ancak çevirim içi şartlarda da olsa kanserle savaşta değişik disiplinlerin bir araya gelerek ortak akıl ve güçlü projeler üretmesini hedefliyoruz. Düzenleme kurulu olarak çalıştayımızda konuların genç araştırmacıların yüksek katılımı ile proje ağırlıklı olmasını amaçladık. Daha önceki yıllarda düzenlenmiş olan çalıştaylarımızda sunularak onay almış projelerin son durumunun değerlendirilmesi ve genç araştırmacıların sahada karşılaştıkları problemlerin paylaşılarak, çözüm önerilerinin tartışılmasını amaçlamaktayız. Aynı zamanda çalıştayımızda kanser tanı ve tedavilerinde güncel durumun değerlendirilmesi, planlanan yeni çalışmaların ayrıntılarıyla tartışılması hedeflenmiştir.

Düzenleme kurulu tarafından tıpkı 2020 TOG Çalıştayı’ nda olduğu gibi seçilmiş çalışmalara uzman eleştirmen ve istatistik desteği verilmesi planlanmaktadır. Ayrıca temel bilimlerde yürüyen veya tamamlanmış çalışmalar konusunda bilgilendirme yapmak ve olası iş birliği açısından üniversite araştırma laboratuvarlarından toplanan verilerin sizlerle paylaşılması amaçlanmaktadır.

Multidisipliner yaklaşımla verimli ve keyifli geçeceğine inandığımız 17. Ulusal Onkolojik Araştırmalar Sanal Çalıştayı’na katılımınız toplantımızı zenginleştirecektir.

10-11 Aralık 2021’de buluşmak dileği ile.

Prof. Dr. Faruk ZORLU
TOG Başkanı

Prof. Dr. İlknur Bilkay GÖRKEN
Çalıştay Eş Başkanı

Prof. Dr. Arzu YAREN
Çalıştay Eş Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.