18. Ulusal ve 4. Uluslararası Veteriner Cerrahi Kongresi

KONGRE TARİHİ
27 Ekim - 30 Ekim 2024

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Mirada Del Mar Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.vck2024.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Afyon Kocatepe Üniversitesi Veteriner Fakültesi Cerrahi Anabilim Dalı tarafından 27-30 Ekim 2024 tarihinde Antalya’da düzenlenecek olan XVIII. Ulusal ve IV. Uluslararası Veteriner Cerrahi Kongresi’ne siz değerli meslektaşlarımızı davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Samsun’da gerçekleştirilen XVII. Ulusal ve III. Uluslararası Veteriner Cerrahi Kongresi sadece bilimsel değil aynı zamanda sosyalleşme bakımından da oldukça başarılı bir kongre oldu. Düzenleyen meslektaşlarıma şükranlarımı sunarım.

Gün geçtikçe ilginin arttığı ve kapsamının genişlediği Veteriner Cerrahi Kongresi farklı ve etkili bilgi aktarımının, güncel konuların alanında uzman akademisyen ve klinisyenler tarafından nihai kullanıcılarına ulaştırıldığı ulusal ve uluslararası nitelikte bir kongredir.

Veteriner Cerrahi Kongresi araştırmacıların veteriner cerrahi alanında bilimsel çalışmalarını içeren çok disiplinli bir program aracılığıyla katılımcıların bilgi ve becerisini bölgesel, ulusal ve uluslararası ölçeklerde güçlendirmeyi ve pekiştirmeyi amaçlamaktadır.

Kongre katılımcıları, akademisyenler ve klinisyenlerden oluşacak olup, kongrede çiftlik hayvanları, pet hayvanlar ve egzotik türlerle ilgili çok çeşitli cerrahi konular ve ötesi ele alınacaktır.

Uluslararası konuşmacılar kongrenin birinci gününde sunumlarını simültane tercüman aracılığıyla yapacaklar.

Siz değerli katılımcılar Kongreye katılarak hem akademik hem de kariyer açısından kendinizi geliştirme ortam ve imkânı bulacaksınız.

27-30 Ekim 2024 tarihinde gerçekleşecek Kongremize katılımınız ve varlığınız bizleri onurlandıracaktır.

Saygı ve sevgiyle,

Düzenleme Kurulu adına
Prof. Dr. İbrahim DEMİRKAN
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.