2. Çukurova Pediatri Kongresi

KONGRE TARİHİ
08 Mayıs - 11 Mayıs 2024

KONGRE ŞEHRİ
Adana, Türkiye
KONGRE YERİ
Çukurova Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
cuped2024.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Çukurova Pediatri Derneği olarak 08-11 Mayıs 2024 tarihleri arasında Adana Çukurova Üniversitesi Mithat Özhan Amfisi’nde gerçekleştirmeyi planladığımız II. Çukurova Pediatri Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük onur ve mutluluk duymaktayız.

Kongremizin programında çocuk sağlığını ilgilendiren ana konular ve sorunların ele alındığı hem temel bilgilerin yer alacağı hem de tanı ve tedavideki en güncel gelişmelerin tartışılacağı konferanslar, paneller, uydu sempozyumları, kurslar, poster ve sözlü bildiri sunumları yer alacaktır.

Alanlarında uzman değerli hocalarımızla çocuk sağlığı alanındaki güncel bilgileri paylaşma, tartışma fırsatı bulacağımız kongremizin katılımınızla daha verimli ve yararlı olacağına inanıyoruz.

Çukurova Pediatri Derneği yönetim kurulu ve kongre düzenleme kurulu olarak sevgi ve saygılarımızı sunuyor, sizleri kongremize bekliyoruz

Prof. Dr. Nejat Narlı
2. Çukurova Pediatri Kongresi Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.