2. Karadeniz Pediatri Günleri

KONGRE TARİHİ
26 Mayıs - 28 Mayıs 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.karadenizpediatri.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Birincisinden aldığımız güçle sizleri 26 - 28 Mayıs 2021 tarihinde düzenleyeceğimiz 2. Karadeniz Pediatri Günleri’ne davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Bu yılki kongremizin ana temasını “Pandemi ve Çocuklar” olarak belirledik. 2019 yılında hayatımızın her alanına nüfuz eden Covid-19 pandemisi çocuklarımızın hayatını hem fiziksel hem de ruhsal olarak etkilemektedir. Çok hızlı bilgi akışının olduğu bu pandemide pediatri alanındaki tüm gelişmeler güncel bilgiler ışığında ayrıntılı olarak tartışılacaktır.

Bilimsel programımızın yanında sempozyumlarımız ve sözlü bildirilerimizle kongre boyunca her gün saat 16.30’dan sonra “kpg2021.kongrelive.com” adresinde sizleri aramızda görmekten mutlu olacağız.

Sevgi ve saygılarımızla
Kongre Düzenleme Kurulu Adına
Prof. Dr. Murat ÇAKIR

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.