2. Minimal İnvaziv Jinekolojik Cerrahi Kongresi

KONGRE TARİHİ
13 Şubat - 16 Şubat 2019

KONGRE ŞEHRİ
Levent, İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Wyndham Grand Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
minimalinvazivjinekolojikcerrahi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

13-16 Şubat 2019’da İstanbul’da gerçekleştirilecek olan “2. Minimal İnvaziv Jinekolojik Cerrahi Kongresi”ne sizleri davet etmekten onur duymaktayız.

Birincisini 2018 yılı Şubat ayında sizlerin yoğun ilgisiyle gerçekleştirdiğimiz kongremizde, bu yıl da yine en temelden en ileri düzeye minimal invaziv yaklaşımlar, fark yaratacak bir konsept ile, konusunda yetkin ulusal ve uluslararası konuşmacılar tarafından sunulacaktır. Bu bağlamda kongre programı, kongreye katılacak her meslektaşımızın mesleki uygulamalarını geliştirecek konular ve uygulamalardan oluşturulmuştur.

İlgi duyan her meslektaşımızın teorik, belki de daha da önemlisi pratik uygulama anlamında kendisine faydalı olacak ve jinekolojide ki tüm uygulamaları kapsayan kongre öncesi kurs düzenlenecektir. Kurslarda meslektaşlarımızın pratik uygulama yapma imkanları olacak ve canlı cerrahiler yapılacaktır. Yine önceki kongrede büyük beğeni toplayan ve çok olumlu geri bildirimler aldığımız “kişiye özel sütür kursu” ve “uzmanla buluşma” toplantıları kongre kapsamında gerçekleştirilecektir. Meslektaşlarımızın temel cerrahi anatomi bilgilerini tazelemek üzere kongrenin ilk gününde kadavra disseksiyonu kongre salonuna canlı yayında iletilecektir. Ayrıca kongre süresince robotik/laparoskopik histerektomi, myomektomi ve derin infiltratif endometriozis için canlı cerrahiler yapılacaktır. Minimal İnvaziv Jinekoloji Derneği (MİJİD), Minimal İnvaziv Jinekolojik Onkoloji Derneği ve (MİJOD) Robotik Jinekolojik Cerrahi Derneği (RJCD) olarak, kongre öncesi kurslar, uzmanla buluşma toplantıları ve özgün kongre içeriği ile tüm meslektaşlarımıza katkı sunmayı amaçladığımız “2. Minimal İnvaziv Jinekolojik Cerrahi Kongresi”ne tüm meslektaşlarımızı davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Gürkan UNCU
Minimal İnvaziv Jinekoloji Derneği Başkanı

Prof. Dr. Mete GÜNGÖR
Minimal İnvaziv Jinekolojik Onkoloji Derneği Başkanı

Prof. Dr. İlkkan DÜNDER
Robotik Jinekolojik Cerrahi Derneği Başkanı

Prof. Dr. Bülent URMAN
Minimal İnvaziv Jinekolojik Cerrahi Derneği
Gelecek Dönem Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.