2. Multidisipliner Nörodejenerasyon Kongresi

KONGRE TARİHİ
06 Kasım - 07 Kasım 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
mnk.uskudar.edu.tr
DAVET
Saygıdeğer Meslektaşlarım,

6 Kasım - 7 Kasım 2020 tarihleri arasında Zoom Webinar ile gerçekleştireceğimiz çevrim içi 2. Multidisipliner Nörodejenerasyon Kongresi'ne sizi davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Kongremizde Prof.Dr. Marek Marsel Mesulam (Northwestern University) ve Prof. Dr. Scott T Brady (University of Illinois at Chicago) Açılış konferansları ile bizi onurlandıracaklar. Nörodejenerasyon; Nöroloji, psikiyatri, farmakoloji, fizyoloji, anatomi, moleküler biyoloji ve genetik, biyoinformatik, biyomühendislik alanlarında araştırmacıların katılacağı multidisipliner bir yaklaşımla ele alınacak. Nörodejeneratif hastalıkların tanı ve tedavisi üzerine klinik, in vivo, in vitro ve mühendislik çalışmaları bu alanda önde gelen bilim insanları tarafından konferans ve panellerde ele alınacak. Sözlü bildirileri hakem değerlendirmesi sonucuna göre yapılacaktır. Tüm bildiri özetleri Journal of Neurobehavioral Sciences dergisinde yayınlanacaktır. Kongrenin, tüm katılımcılara bilimsel etkileşimler için fırsatlar sunacağını umuyoruz.

Organizasyon Komitesi adına, bu alanda bilim insanlarımızı 6 Kasım – 7 Kasım 2020 tarihleri arasında 2. Multidisipliner Nörodejenerasyon Kongresi'ne katılmaya davet ediyoruz!

Saygılarımla,

Belkıs Atasever Arslan

Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin