2. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Romatolojik Hastalıklar ve Multidisipliner Yaklaşım Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Eylül - 19 Eylül 2021

KONGRE ŞEHRİ
Çeşme, İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Ilıca Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tepecikromatoloji.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesinde bu yıl fiziki olarak ilkini düzenleyeceğimiz 2. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Romatolojik Hastalıklar ve Multidisipliner Yaklaşım Kongresi’nde, romatoloji alanındaki güncel yaklaşımlar ve uygulamalarla birlikte, romatolojik hastalıkların farklı disiplinleri de ilgilendiren yönlerini, bu alanlarda deneyimli akademisyenlerin katkılarıyla bütüncül bir yaklaşım ile aktaracağız. Kongremizde ele alacağımız konular, İç hastalıkları, yetişkin-pediatrik romatoloji uzman ve öğrencilerine, dermatoloji, FTR, aile hekimliği alanlarındaki hekimlerimize hitap etmektedir.

2. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Romatolojik Hastalıklar ve Multidisipliner Yaklaşım Kongresi, Çeşme/ Ilıca Otel’de, 17-19 Eylül 2021 tarihlerinde düzenlenecektir. Bu amaçla, sizleri İzmir’in güzide ilçesi Çeşme’ye davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Saygılarımla,
Doç. Dr. Ali Taylan

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.