2. Ulusal Aile Sağlığı Çalışanları Ebe ve Hemşire Dernekleri Federasyonu Kongresi

KONGRE TARİHİ
04 Kasım - 06 Kasım 2022

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.asekon2022.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

27 bin Aile Sağlığı Çalışanları olarak, aile hekimliğine geçtiğimiz günden itibaren özveri ile çalışmakta olup anne bebek ölümleri, yetişkin ve bebek aşılamaları, kanser taramaları başta olmak üzere toplumun her kesimini ilgilendiren konularda görevimizi en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

Sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Bu nedenle mesleki anlamda yeni bilgileri öğrenmek, yeni beceriler kazanmak, bilgi birikimlerimizi ve deneyimlerimizi paylaşmak, sosyal ve kültürel anlamda mesleki dayanışmamızı pekiştirmek amacıyla, sizlerden gelen görüş ve öneriler doğrultusunda bilimsel ve sosyal programlara karılmak üzere sizleri 04 kasım-06 kasım 2022 tarihleri arasında Aska Lara Resort Hotel Antalya da gerçekleştirilecek olan 2. Ulusal Aile Sağlığı Çalışanları Kongresi' ne davet etmekten mutluluk ve onur duyarız.

Katılım kongremize değer katacak ve bizlere güç verecektir.

Sevgi ve saygılarımızla.

Asekon Yönetim Kurulu Adına
Kongre Başkanı
Ayşegül DURGUT

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin