2. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Sanal Kongresi

KONGRE TARİHİ
29 Ekim - 31 Ekim 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.norofizyoloji2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

2020 yılı Covid-19 salgını nedeniyle erteleyip “1. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Sanal Kongresi” olarak gerçekleştirdiğimiz ve bu sene fiziki olarak 27-31 Ekim 2021 tarihleri arasında La Blanche Otel, Bodrum’da gerçekleştirmeyi planladığımız “36. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Kongremiz” Covid -19 Pandemisinin tekrar giderek artması ve toplum sağlığını tehdit etmesi nedeni ile bu yıl da online kongre olarak gerçekleşecektir.

“2. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Sanal Kongresi” olarak , 29 -31 Ekim 2021 tarihlerinde online kongre olarak gerçekleşecektir.

Geçen yıllarda olduğu gibi zengin bilimsel içerikle, geçmişten geleceğe uzanan bir bakışla dolu dolu şölen tadında geçirdiğimiz kongrelerimiz gibi ikincisini gerçekleştireceğimiz bu sanal kongremizde de hep birlikte olalım. Sözel ve poster bilimsel tebliğleriniz ve katkılarınız her zamanki gibi kongremizin en özel tarafını oluşturacak.

Sanal kongremizin detayları netleştikçe sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz. Güncel bilgileri www.norofizyoloji2021.org web sitemizden takip edebilirsiniz.

Bu yıl sanal kongremize katılımınızı bekler, anlayış ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu Adına

Prof. Dr. Mehmet Demirci
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Burhanettin Uludağ
Kongre 2. Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.