2. Ulusal Meram Tıp Fakültesi Öğrenci Kongresi-Tıpta İnovasyon-METKO 2021

KONGRE TARİHİ
09 Temmuz - 10 Temmuz 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.erbakan.edu.tr/meramtip/sayfa/11157/metko-2021
DAVET
Meram Tıp Fakültesi öğrencileri olarak tıp öğrencilerine faydalı olmasını hedefleyerek yola çıktığımız, büyük bir hevesle ve bilim tutkusuyla hazırladığımız METKO2021, Tıpta İnovasyon konulu 2. Ulusal Meram Tıp Fakültesi Öğrenci Kongresi’ni sizlere duyurmaktan onur duyarız. Fakültemizin kıymetli hocalarının önderliği ve desteği, yanı sıra birçok öğrenci topluluğunun da katılımı ile 9-10 Temmuz tarihlerinde online platformda düzenlenecek olan kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Biz METKO2021 ekibi olarak tıbbiyelilerin bilime ve ilerlemeye olan ilgisinin farkındayız, tam da bu sebepten Tıpta İnovasyon diyoruz ve kongremizde katılımcılarımıza çeşitli bakış açıları kazandırmayı ve günümüz tıp dünyasına yön vermek isteyenlere fikir ve ilham vermeyi hedefliyoruz.

Çalışmalarıyla tıp dünyasına önemli katkılarda bulunan değerli hocalarımızın konferansları, aktif katılımcılarımızın sözlü ve poster sunumları, kongremize özgü olarak “İlham Veren Gençler: Farklı Düşünme” panelimizle katılımcılarımıza eşsiz ve kaliteli bir bilimsel program sunuyoruz. Bilimsel programımızın yanı sıra workshoplar ve kıymetli hocalarımızla yapacağımız özel programlar ile sosyal olarak da dolu dolu iki gün geçirmeyi hedefliyoruz.

Pandemi sebebiyle online gerçekleştireceğimiz kongremizi, çeşitli ödüller ve katılımcılara özel hediye paketimizle özgün bir şekilde sunmaya hazırlanıyoruz.

Kongremize katacağınız değer ve ilginiz için sizlere teşekkür eder, esenlik ve sağlık dolu günler dileriz.

METKO 2021 EKİBİ

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin